EKOL TESİSAT | NEVŞEHİR TESİSAT | İNŞAAT

Çatı Oluk Neden Yaptırmalıyız Faydaları Nelerdir?

Çatı Oluk Neden Yaptırmalıyız Faydaları Nelerdir?

İnsanoğlu her zaman bir şeyin en iyisini ister ve hak eder. Bu sebeple de gerek kendileri gerekse de evleri için her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırlar. Bu sebeple de ev sahibi olan insanlar, evlerinin hem güzel görünmesi hem de olumsuz dış etkilerden uzak tutulması için pek çok şey yapmaktadırlar. Bunlardan biri de son zamanlarda çıkan ve kullanımı oldukça yaygınlaşan çatı eksiz gibi oluk sistemlerini kullanmaya başlamaktır.

 

Eksiz olukların dayanıklı yapısı ve dekoratif görüntüsü sayesinde pek çok insan tarafından tercih edilmekte ve evinizin rengine uygun olarak seçebileceğiniz pek çok farklı renk seçeneği de bulunmaktadır. Aynı zamanda kar birikmesi ya da sıcak soğuk etkilerden etkilenmeyen eksiz oluk, yılın her mevsiminde sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Evinizi yağmur ve kar suyuna karşı korumak istiyorsanız siz de eksiz oluk sistemlerini tercih etmelisiniz. Dekoratif ve şık görüntüsü ile de evinizle bütünleşecek ve evinizi daha iyi gösterecek bu sistem ile artık yağmur suyu ile uğraşmayacaksınız.

 

Ekol Tesisat & İnşaat olarak, yılların vermiş olduğu tecrübe ile çatı oluk sistemleri, çatı sacları, baca kenarları ve yağmur suyu çatı tahliye sistemlerinin tüm parçalarının montajlarını profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Bu işlemlerin yanısıra çatı sistemleri ile ilgi olarak yıpranan yağmur oluk sistemleri değişimi ve tamiratı gibi işlemleri de yine profesyonel olarak yürütmekteyiz. Lokantalar gibi ekstra duman tahliye sistemlerine ihtiyaç duyan mekanlar için, sac malzemeden duman tahliye baca montajı da yapmaktayız.

Unutmayın, yaptırılan sistemlerden uzun süre faydalanmak için kaliteli malzeme seçiminin yanısıra kaliteli ve profesyonel montaj hizmetini  asla göz ardı etmemelisiniz. Profesyonel montaj hizmetleri için size bir telefon kadar yakınız. Detaylı bilgi için lütfen iletişim numaralarımızdan bize ulaşınız.

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle Tesisat, Enerji ve İnşaat sektöründe öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir. ekol tesisat nevşehir, tesisat, su tesisat, kalorifer tesisat, enerji, inşaat, boya, kartonpiyer, fayans ,çatı oluk, gibi geniş yelpazede hizmet vermektedir. Ekol Tesisat nevşehir, tesisat, su tesisat, kalorifer tesisat, enerji, inşaat, boya, kartonpiyer, fayans ,çatı oluk, gibi geniş yelpazede hizmet vermektedir.

Referanslarımız